... Патем се сетивме колку ужива(в)ме со ...

Skopje
light rain
11.9 ° C
15 °
9.4 °
47 %
1.5kmh
90 %
Fri
15 °
Sat
17 °
Sun
20 °
Mon
21 °
Tue
15 °