Ако веќе пушите – пушете луле

Уживањето тутун е штетна навика, вели официјалната медицина, иако има доктори кои тврдат дека пушењето е дури и корисно, особено кога се консумира чист тутун, без адитиви. Ако сте...

... Патем се сетивме колку ужива(в)ме со ...

Skopje
scattered clouds
11.8 ° C
14 °
11.8 °
82 %
3.6kmh
40 %
Mon
21 °
Tue
22 °
Wed
26 °
Thu
30 °
Fri
29 °